تکامل خلق خداست

سیر تکاملی

کتاب مقدس می گوید که آدم و حوا هر دو 6000 سال پیش در اینجا روی زمین ایجاد شده اند. قرآن نمی گوید که آدم و حوا چه زمانی آفریده شده اند ، اما می گوید که آنها در بهشت خلق شده اند ، نه در زمین. این همان بهشتی است که مrsمنان در زندگی پس از مرگ به آن می روند. اما مrsمنان با این اجساد به آن بهشت ​​نمی روند. در عوض روح آنها با اجسام مختلف جفت خواهد شد. بنابراین وقتی آدم و حوا از خدا سرپیچی کردند ، او آنها را از بهشت ​​به زمین رانده است. اما قرآن نمی گوید که آیا آدم و حوا به طور جسمی از بهشت ​​به زمین (همان جسم و روح) منتقل شده اند ، یا اینکه روح آنها در بدن ما قرار گرفته یا در بدن انسان تکامل یافته هوموساپینز قرار گرفته است. (انسانهای مدرن به عنوان Homo sapiens sapiens طبقه بندی می شوند ، کلمه "sapiens" دو بار).

هنگامی که آدم و حوا هنوز در بهشت ​​بودند کسی در زمین قبلاً خون می ریخت و شیطنت می کرد:

[قرآن 2:30] و پروردگارت به فرشتگان گفت: "من در زمين جانشين خواهم شد" ، آنها گفتند: "چگونه مي تواني [جانشين] کسي را که فاسد و خون ريزي مي کند در حالي که ما تو را ستايش و مقدس مي کنيم ، قرار دهي؟" او گفت: "من می دانم آنچه شما نمی دانید."

آدم و حوا اولین کسانی نبودند که روی زمین زندگی می کردند ، آن دسته از انسانهای ساپینس قبلاً روی زمین زندگی می کردند اما خدا را نمی پرستیدند. بنابراین خداوند آدم و حوا را از بهشت ​​انتخاب کرد تا جانشین آنها در زمین شوند.

1400 سال پیش قرآن فرموده است که خداوند قادر است انسانها را از مایع منی خود در اشکال دیگری که قادر به تصور آنها نیستند ، از نو خلق کند:

[قرآن 56.58-62] آیا مایع منی خود را می بینید؟ آیا شما آن را آفریدید یا ما [الله] آن را آفریدیم؟ ما مرگ را در میان شما حکم دادیم و هیچ کس ما را کتک نمی زند تا فرم شما را تغییر دهد و شما را در فرمهایی پرورش دهید که تصور نمی کنید. و اگر فقط به یاد داشته باشید اولین فرم خود را فهمیدید.

تغییر فرم تکامل است. تغییر فرم از مایع منی در واقع تکامل است. کلمات عربی "غیر مسبوکین" به معنای آن است که هیچ کس ما را در برابر آن شکست دهد. از آنجا که خداوند می گوید هیچ کس برای تکامل انسان از مایع منی خود او را کتک نمی زند ، این بدان معناست که تکامل از جانب خداوند ساخته شده است (همانطور که برخی مسلمانان ادعا می کنند موجود نیست). هیچ چیزی در قرآن وجود ندارد که به ما بگوید آیا آدم و حوا شبیه ما بودند یا شبیه هومو ساپینس. قرآن همچنین می گوید که اگر خدا بخواهد می تواند فرزندان ما را مانند اجداد ما غیرانسانی کند:

[قرآن 6.133] پروردگار شما ، غنی و مهربان ، در صورت تمایل ، می تواند شما را کنار بگذارد و با "هر " که بخواهد جانشین شما شود . درست مثل اینکه شما را از دودمان قبیله دیگری آفرید.

قرآن به طور خاص از کلمه "Whatever" یا "What" ("ma" در عربی ما) استفاده می کند. این کلمه عربی "ma" نمی تواند به انسان اشاره داشته باشد. این کلمه کاملاً برای افراد غیر انسانی اختصاص داده شده است (کلمه عربی که به انسان اشاره دارد "men من" ، به معنی "چه کسی" یا "هر کس" است اما در اینجا استفاده نشده است) این آیه می گوید اگر خدا بخواهد می تواند فرزندان ما را مانند اجداد ما غیرانسانی کند. پس نیاکان ما غیرانسانی (Homo sapiens) بودند.

در پایان ، خداوند آدم و حوا را در بهشت ​​از گل رس آفرید ، اما آنها را به زمین آورد تا جانشین کسانی شوند که او را نمی پرستیدند (Homo sapiens).

علاوه بر این ، قرآن تأیید می کند که تمام زندگی در آب شروع شده و حیوانات از آب به خشکی می خزند.

تمام نظریه های تکامل نشان می دهد که در طول دوره انتقالی ، آن حیوانات تکامل یافته قبل از اینکه روی چهار پا راه بروند روی شکم خود می خزند. حیوانات خشکی در مرحله خیلی بعدی فقط روی دو پا راه می رفتند.

با این وجود این 1400 سال قبل از کشف در قرآن به تصویر کشیده شده است.

[قرآن 24.45] خداوند همه موجودات زنده را از آب آفرید . برخی از آنها روی شکم خود می خزند و برخی دیگر با دو پا راه می روند و برخی دیگر با چهار پا . خداوند هرچه بخواهد می آفریند. الله قادر به همه چیز است.

قرآن می گوید که هر موجود زنده ای از آب به وجود می آمد ، برخی روی شکم خود می خزند و برخی دیگر روی دو پا و برخی دیگر روی چهار.

برخی از بدبینان ادعا می کنند که نظم در قرآن نادرست است. در حالی که همه موجودات از آب بیرون آمده و سپس روی شکم خود خزیده اند صحیح است ، اما همه نظریه های تکامل حاکی از آن است که حیوانات تکامل یافته مدتها قبل از اینکه روی دو پا بروند ، روی چهار پا راه می روند.

از آنجا که همه نظریه های تکامل حاکی از آن است که حیوانات قبل از راه رفتن روی دو نفر چهار نفر راه می رفتند ، بدبینی ها ادعا می کنند که نظم در قرآن نادرست است. با این حال ، اکتشافات اخیر نشان می دهد که ترتیب در قرآن در واقع صحیح است. دانشمندان ماهی های باستانی را پیدا کردند که مدت ها قبل از راه رفتن حیوانات خشکی روی چهار پا ، روی دو پا راه می رفتند:

محققان می گویند که نزدیکترین خویشاوند اجداد حیوانات اندام مانند انسان ، احتمالاً پایه های عقب را حتی قبل از حرکت به زمین تکامل داده است . آنها افزودند که این جد حتی ممکن است در زیر آب راه برود. این یافته ها نشان می دهد که یک گام اساسی در تکامل اندام های عقب در ماهی اتفاق افتاده است ، نظریه های قبلی را به چالش می کشد که چنین زائده هایی تنها پس از انتقال به زمین تکامل می یابند.

هاف پست ، ماهی باستان با پا ، Tiktaalik Roseae ، ممکن است پیوند تکاملی را از دست بدهد ، 2017

این بدان معناست که ماهی های باستانی مدتها قبل از آنكه حیوانات خشكی روی چهار پا بروند روی دو پا راه می رفتند. بنابراین قرآن ترتیب صحیح را به تصویر می کشد: هر موجود زنده ای از آب می آمد ، برخی روی شکم خود می خزند و برخی دیگر روی دو پا و برخی دیگر روی چهار. معلوم شد که این ترتیب صحیح تکامل است. هیچ خطایی در قرآن وجود ندارد

چگونه یک مرد بی سواد که 1400 سال پیش زندگی می کرد ، می دانست حیوانات قبل از چهار پا روی دو پا راه می روند؟

 

معجزات قرآنn

قرآن (قرآن ، کتاب اسلام) حاوی دانش علمی است که 1400 سال پیش نمی توانسته شناخته شده باشد. از حسابهای اساسی گرفته تا پیشرفته ترین مباحث اخترفیزیک را شامل می شود. شما دعوت شده اید که آن معجزات را پشت سر بگذارید و خود قضاوت کنید.

مطالعه زمین

زمين شناسي

ذغال سنگ ، رانش زمین ، فرسایش ، سنگهای متخلخل ، انقراض انبوه ، انفجار بخار ، کوه ، امواج داخلی ، زمین ، پوکه ، منطقه سمی ، تکتونیک ، دریای مرده ، گودال ، آتشفشان ، خطوط ساحلی ، مواد معدنی ، منافذ هیدروترمال ، آب شیرین ، گرداب آتش ، شکاف سنگها ، فرورانش ، خطوط گسل ، زلزله ، گسترش خاک ، طغیان سیل ، بیابان زایی.

علوم ارگانیسم های زنده

زیست شناسی

رشد جنین ، عسل ، کلسترول ، میوز ، آنتی اکسیدان ها ، چربی ها ، کمبود اکسیژن ، سقط جنین ، باغ ها ، فتوسنتز ، موهای سفید ، گرده افشانی ، حمله صاعقه ، گوش داخلی ، آب مروارید ، بینایی ، استخوان ها ، شیر ، عملکردهای مغز ، تکامل ، زنبورهای عسل ، احساسات انسانی ، فراست ، جنسیت ، مردمک چشم ، موم ، اثر انگشت ، اعصاب پوست ، روزه ، شیردهی ، لاله گوش ، جنین ، فلورسانس ، جنین انسان ، سوراخ بستر ، نفس ، باکتریها ، استرس گیاه.

علوم مقدار ، فضا و تغییر

ریاضیات

فاصله ، اعداد اول ، Pi ، حساب ، جبر رابطه ای ، پایه 19.

مطالعه گذشته

تاریخ

پول کاغذی ، هیروگلیف ، کتابهای دیجیتالی ، تقویم ، موسی ، مومیایی فرعون ، هامان ، معبد کارناک ، فرعون ، پرواز ، نوح ، دریای مرده ، پمپئی ، شمالی ، پترا ، اوبار.

علوم حیوانات

جانور شناسی

رپتورها ، تار عنکبوت ، مورچه ها ، زنبورهای عسل ، کلنی ها ، زبان های حیوانات ، پشه ، کلاغ ، حیوانات شبانه ، مگس خانگی.

مطالعه جو

هواشناسی

نسیم دریا ، اثر استئوگرافیک ، باد ، گازهای آتشفشانی ، انقراض انبوه ، ریز انفجار ، شبنم بارور ابر ، خطوط ساحلی ، گرداب آتش ، آب شیرین ، فشار اتمسفر ، سیل ناگهانی ، وزن ابرها.

علوم اشیاLE مقدس

ستاره شناسی

نور خورشید ، ماه کامل ، شهاب سنگ ها ، سیارات فراخورشیدی ، مدارهای سیاره ای ، مغناطیس کره ، مهتاب ، روز ، سیستم چند ستاره ، آهن ، نور ستاره.

علوم عناصر و ترکیبات

علم شیمی

ویسکوزیته ، آب فوق العاده ، فتوسنتز ، گازهای آتشفشانی ، انقراض جمعی ، استخوان ، انفجار بخار ، امواج داخلی ، اهرام ، هیدروژن ، لایه بندی آب ، باروری ابر ، فلورسانس ، پمپئی ، زنگ.

علوم حرکتی و رفتاری از طریق فضا و زمان

فیزیک

کار ، نور ، اتمها ، جفت ها ، سرعت نور ، نظریه ریسمان ، پراکندگی ریلی ، سرعت ترمینال ، زمان نسبی ، کرم چاله ها ، نبض ، جاذبه ، زمان فضایی ، زره پوش کردن ، امواج گرانشی ، سلاح های صوتی ، جرم ، نظریه ریسمان ، اصل تعادل ، قرمز انتقال.

علوم منشأ و تکامل دانشگاه

کیهان شناسی

شکل جهان ، عصر جهان ، هفت آسمان ، بیگ بنگ ، جهان در حال گسترش ، امواج صوتی ، ایزوتروپی ، دود اولیه ، انرژی تاریک ، رشته های کهکشان. انرژی تاریک

Translated from English by Google Translate

miracles-of-quran.com