باعث انقراض دسته جمعی شد

باران اسیدی

دایناسورها با برخورد یک ستاره دنباله دار یا سیارک به زمین منقرض شدند. در اثر برخورد ، دود و گرد و غبار کل کره زمین را فرا گرفته است. خود این دنباله دار به دایناسورها برخورد نکرد بلکه این دود و گرد و غبار بود که جلوی نور خورشید را گرفت و در نتیجه باعث وقوع یک سری حوادث فاجعه بار شد.

یک تأثیر در Chicxulub ، جایی که سنگهای هدف حاوی مقادیر زیادی گوگرد هستند ، مقادیر زیادی آئروسل سولفات را در جو تولید می کند که به عنوان مکانهای هسته باران های اسیدی بسیار شدیدتر و ویران کننده تر از هر چیزی است که ما از آلودگی صنعتی ایجاد کرده ایم. یک مدل باران را با قدرت اسید باتری پیشنهاد می کند! تأثیر مستقیم برای خفه کردن برخی از دستگاه های تنفس هوا ، از بین بردن شاخ و برگ گیاهان و حل شدن پوسته های موجودات دریایی ساکن در امتداد سواحل و در آبهای سطحی اقیانوس کافی است.تعادل CO2 بین هوا و اقیانوس بهم خورده است و یک سلسله حوادث آب و هوایی باعث می شود که آبهای سطح اقیانوس برای مدت 20 سال عقیم باشند. از جمله دیگر تأثیرات این برخورد ، گرد و غبار ، دود و اسپری های هوا باعث کاهش پرتوهای خورشید به مدت چند هفته یا چند ماه می شود ، به طوری که گیاهان خشکی و پلانکتون های جلبکی در اقیانوس نمی توانند فتوسنتز کنند. گرد و غبار همچنین باعث یخ زدن دمای هوا در طی چند روز پس از برخورد می شود، و آنها را برای هفته ها یا حتی ماهها در زیر انجماد نگه می دارد. این ممکن است یک وضعیت غیرمعمول در یک قطب نباشد ، و ممکن است برای موجود زنده ای که در اعماق اقیانوس زندگی می کند مشکلی ایجاد نکند ، اما برای موجودات موجود در توده های خشکی قاره فاجعه است. بعداً ، با نشستن گرد و غبار و آئروسل ها ، مقدار عظیمی از CO2 که در اثر ضربه در جو منتشر می شود ، یک اثر گلخانه ای ایجاد می کند که درجه حرارت زمین را برای هزار سال یا بیشتر افزایش می دهد.
دانشگاه کالیفرنیا در برکلی ، انقراض KT ، 1999 .

خلاصه این دود و گرد و غبار بود که خورشید را مسدود کرد و باعث افت ناگهانی دما شد. اما این فقط دود (نه گرد و غبار) بود که باعث باران اسیدی گیاهان و حیوانات شد. با این وجود این 1400 سال قبل از کشف در قرآن به تصویر کشیده شده است. در بهشت ​​کوههایی وجود دارند که درون آنها یخ دارند. این کوه ها می توانند بر روی زمین سقوط کنند و بسیار روشن می شوند:

[قرآن 24.43] آیا نمی بینید که خداوند ابرها را به آرامی حرکت می دهد ، سپس آنها را به هم متصل می کند ، سپس آنها را به صورت توده ای در می آورد؟ سپس می بینی باران از درون بیرون می آید؟ و او کوههای آسمانی را با یخ درون آنها فرود می آورد. به هر کسی که بخواهد ضربه بزند یا هرکس را بخواهد از دست بدهد. فلش آن تقریباً شما را کور می کند.

خداوند از آسمانها کوهها را با یخ درون آنها فرو فرستاد !!! ابرها بین آسمان ها و زمین به بردگی گرفته شده اند اما کوه های پر از یخ از آسمان های بالای ابرها بیرون آمده اند و برق بسیار درخشانی ایجاد می کنند. اما این توصیف دقیق ستاره های دنباله دار و شهاب سنگ ها در هنگام برخورد با جو ما است.

شهاب سنگ ها با ورود به جو ما ، درخشش بسیار خوبی ایجاد می کنند. باران به همه ضربه می زند (بدون استثنا) اما قرآن اشاره كرده است: "كوههایی كه به هر كسی كه بخواهد حمله می كنند یا هر كه را بخواهد از دست می دهند" البته شهاب سنگی که دایناسورها را کشت ، به اندازه یک کوه به عرض 10-15 کیلومتر بود. اگر با شهاب سنگی به بزرگی کوه برخورد کنیم ، ما نیز در یک انقراض جمعی خواهیم مرد. در فصل "دود" قرآن دود ایجاد شده در اثر ضربه را توصیف می کند:

[قرآن 44: 9-10] پس مواظب روزی باشید که آسمان دود غالب به بار بیاورد. انسان را در بر می گیرد این یک شکنجه دردناک است.

امروز "وقتی آسمان دود غالب می آورد" و به دنبال آن "شکنجه دردناک" امروز می دانیم که دایناسورها وقتی دود جلوی نور خورشید را گرفت و باعث کاهش دما و باران اسیدی باعث مرگ گیاهان و حیوانات شد ، مردند.

چگونه یک انسان بی سواد که 1400 سال پیش زندگی می کرده می دانسته است که بشر را می توان با دود آسمان شکنجه کرد؟

 

معجزات قرآنn

قرآن (قرآن ، کتاب اسلام) حاوی دانش علمی است که 1400 سال پیش نمی توانسته شناخته شده باشد. از حسابهای اساسی گرفته تا پیشرفته ترین مباحث اخترفیزیک را شامل می شود. شما دعوت شده اید که آن معجزات را پشت سر بگذارید و خود قضاوت کنید.

مطالعه زمین

زمين شناسي

ذغال سنگ ، رانش زمین ، فرسایش ، سنگهای متخلخل ، انقراض انبوه ، انفجار بخار ، کوه ، امواج داخلی ، زمین ، پوکه ، منطقه سمی ، تکتونیک ، دریای مرده ، گودال ، آتشفشان ، خطوط ساحلی ، مواد معدنی ، منافذ هیدروترمال ، آب شیرین ، گرداب آتش ، شکاف سنگها ، فرورانش ، خطوط گسل ، زلزله ، گسترش خاک ، طغیان سیل ، بیابان زایی.

علوم ارگانیسم های زنده

زیست شناسی

رشد جنین ، عسل ، کلسترول ، میوز ، آنتی اکسیدان ها ، چربی ها ، کمبود اکسیژن ، سقط جنین ، باغ ها ، فتوسنتز ، موهای سفید ، گرده افشانی ، حمله صاعقه ، گوش داخلی ، آب مروارید ، بینایی ، استخوان ها ، شیر ، عملکردهای مغز ، تکامل ، زنبورهای عسل ، احساسات انسانی ، فراست ، جنسیت ، مردمک چشم ، موم ، اثر انگشت ، اعصاب پوست ، روزه ، شیردهی ، لاله گوش ، جنین ، فلورسانس ، جنین انسان ، سوراخ بستر ، نفس ، باکتریها ، استرس گیاه.

علوم مقدار ، فضا و تغییر

ریاضیات

فاصله ، اعداد اول ، Pi ، حساب ، جبر رابطه ای ، پایه 19.

مطالعه گذشته

تاریخ

پول کاغذی ، هیروگلیف ، کتابهای دیجیتالی ، تقویم ، موسی ، مومیایی فرعون ، هامان ، معبد کارناک ، فرعون ، پرواز ، نوح ، دریای مرده ، پمپئی ، شمالی ، پترا ، اوبار.

علوم حیوانات

جانور شناسی

رپتورها ، تار عنکبوت ، مورچه ها ، زنبورهای عسل ، کلنی ها ، زبان های حیوانات ، پشه ، کلاغ ، حیوانات شبانه ، مگس خانگی.

مطالعه جو

هواشناسی

نسیم دریا ، اثر استئوگرافیک ، باد ، گازهای آتشفشانی ، انقراض انبوه ، ریز انفجار ، شبنم بارور ابر ، خطوط ساحلی ، گرداب آتش ، آب شیرین ، فشار اتمسفر ، سیل ناگهانی ، وزن ابرها.

علوم اشیاLE مقدس

ستاره شناسی

نور خورشید ، ماه کامل ، شهاب سنگ ها ، سیارات فراخورشیدی ، مدارهای سیاره ای ، مغناطیس کره ، مهتاب ، روز ، سیستم چند ستاره ، آهن ، نور ستاره.

علوم عناصر و ترکیبات

علم شیمی

ویسکوزیته ، آب فوق العاده ، فتوسنتز ، گازهای آتشفشانی ، انقراض جمعی ، استخوان ، انفجار بخار ، امواج داخلی ، اهرام ، هیدروژن ، لایه بندی آب ، باروری ابر ، فلورسانس ، پمپئی ، زنگ.

علوم حرکتی و رفتاری از طریق فضا و زمان

فیزیک

کار ، نور ، اتمها ، جفت ها ، سرعت نور ، نظریه ریسمان ، پراکندگی ریلی ، سرعت ترمینال ، زمان نسبی ، کرم چاله ها ، نبض ، جاذبه ، زمان فضایی ، زره پوش کردن ، امواج گرانشی ، سلاح های صوتی ، جرم ، نظریه ریسمان ، اصل تعادل ، قرمز انتقال.

علوم منشأ و تکامل دانشگاه

کیهان شناسی

شکل جهان ، عصر جهان ، هفت آسمان ، بیگ بنگ ، جهان در حال گسترش ، امواج صوتی ، ایزوتروپی ، دود اولیه ، انرژی تاریک ، رشته های کهکشان. انرژی تاریک

Translated from English by Google Translate

miracles-of-quran.com